MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 10471095
nr 1047 1095
Damarbetsbord
Sent 1800-tal, längd: 103 cm, djup: 59 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:33:26
1/8 13:06:36
500 kr
1/8 20:26:51